Dyżury nauczycieli SOSW w roku szkolnym 2016/2017



ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda

poniedziałek 0 7:40- 8:00 A.Niekrasz M.Waraksa I.Odija M.Adamczuk M. Szłyk J.Zaparta
J.Król S.Janusz E.Marcinkowska E.Górska 0 7:40- 8:00 poniedziałek
1 8:45- 8:50 J.Henke M.Witomska A.Fudro A.Andrzejczuk I.Odija H.Tomaszewska W.Romański M.Botwinionek K.Cz.Polańska A.Kurowska M.Iwańska 1 8:45- 8:50
2 9:35- 9:45 M.Kieresińska K.Cz.Polańska E.Świergal M.Waliński K.Bukowska K.Franiewska A.Wilczopolska O.Kozłowska B.Goś A.Browka R.K.Sulikowska 2 9:35- 9:45
3 10:30-10:40 M.Rusinek M.Kieresińska B.O.Tchórzko A.Andrzejczuk M.Iwańska W.Romański A.Fudro J.Henke A.Zbrojewska A.Kurowska A.Rusinek 3 10:30-10:40
4 11:25-11:35 M.Witomska M.Waliński K.Bukowska M.Zakrzewski Z.Stodoła K.Franiewska M.Żuk A.Browka M.Makowska A.Bartczak A.Kwaśniewska 4 11:25-11:35
5 12:20-12:40 E.K.Szweda M.Waliszewska B.O.Tchórzko G.Bytnerowicz A.Kwaśniewska P.Grędecki B.Kopowicz M.Korejwo A.Pietkiewicz S.Wilbrandt B.Zielonko 5 12:20-12:40
6 13:25-13:40 M.Kieresińska Z.Stodoła A.J.Nowak M.Makowska M.Zakrzewski W.Romański K.Bukowska M.Żuk J.Selke S.Wilbrandt S.Drabik 6 13:25-13:40
7. 14:25-14:30
A.Misan M.Waliszewska J.Selke P.Grędecki K.Bukowska
M.Korejwo Drabik J.Gralak B.Sz.Łukasiak 7. 14:25-14:30


ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda

wtorek 0 7:40- 8:00 M.Waraksa A.Misan B.Wawrzyniak M.Korejwo A.Kowalik A.Niekrasz
O.Kozłowska J.Selke S.Janusz A.Pietkiewicz 0 7:40- 8:00 wtorek
1 8:45- 8:50 I.Odija A.Andrzejczuk K.Bukowska H.Tomaszewska A.Kwaśniewska K.Głuszek M.Zakrzewski M.Żuk A.Zbrojewska J.Gralak A.Bartczak 1 8:45- 8:50
2 9:35- 9:45 A.Rusinek A.Fudro A.Kurowska B.Kopowicz M.Waliszewska/GÓRSKA K.Franiewska E.K.Szweda M.Korejwo M.Kieresińska A.Browka M.Szłyk 2 9:35- 9:45
3 10:30-10:40 J.Król A.Misan A.Andrzejczuk M.Jazowski Z.Stodoła M.Zakrzewski P.Grędecki M.Żuk A.Zbrojewska J.Gralak A.Kwaśniewska 3 10:30-10:40
4 11:25-11:35 I.Odija A.Wilczopolska E.K.Szweda A.Fudro M.Skierś K.Franiewswka M.Jazowski J.Król B.Goś J.Zaparta M.Waliszewska 4 11:25-11:35
5 12:20-12:40 A.J.Nowak E.S.Nawój B.Kopowicz M.Adamczuk J.Selke B.Zielonko J.Maciesza M.Botwinionek A.Rusinek S.Wilbrandt A.Kurowska 5 12:20-12:40
6 13:25-13:40 J.Henke M.Waliszewska M.K.Andruch J.Naprawska K.Cz.Polańska M.Zakrzewski W.Romański M.Botwinionek E.Marcinkowska S.Wilbrandt U.Kołnierzak 6 13:25-13:40
7. 14:25-14:30
E.Świergal M.Iwańska B.Sz.Łukasiak A.J.Nowak/Adamczuk W.Romański
M.Botwinionek K.Cz.Polańska E.S.Nawój J.Zaparta 7. 14:25-14:30


ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda

środa 0 7:40- 8:00 M.Makowska J.Król M.Zakrzewski M.Szłyk A.Wilczopolska W.Romański
B.Zielonko K.Franiewska E.Marcinkowska R.K.Sulikowska 0 7:40- 8:00 środa
1 8:45- 8:50 M.Kieresińska A.Andrzejczuk A.Kowalik A.Fudro A.Bartczak B.Kopowicz E.K.Szweda M.Żuk B.O.Tchórzko M.Szłyk A.J.Nowak/Nawój 1 8:45- 8:50
2 9:35- 9:45 M.Żuk A.Misan M.Witomska B.Kopowicz I.Odija P.Grędecki M.Zakrzewski M.Botwinionek A.Zbrojewska A.Browka J.Gralak 2 9:35- 9:45
3 10:30-10:40 Z.Goś M.Waliszewska M.Makowska A.Fudro A.Rusinek P.Grędecki M.Iwańska O.Kozłowska M.Witomska E.S.Nawój B.Sz.Łukasiak 3 10:30-10:40
4 11:25-11:35 A.Andrzejczuk M.Witomska M.Iwańska A.Misan J.Gralak K.Franiewska H.Tomaszewska A.Browka J.Selke S.Janusz A.Kwaśniewska 4 11:25-11:35
5 12:20-12:40 E.Górska M.Waraksa M.Jazowski H.Tomaszewska J.Henke J.Maciesza E.Świergal M.Botwinionek A.Pietkiewicz B.Sz.Łukasiak J.Naprawska 5 12:20-12:40
6 13:25-13:40 M.Rusinek A.Rusinek B.Wawrzyniak J.Naprawska S.Drabik K.Bukowska A.Wilczopolska J.Zaparta M.Waliński E.S.Nawój U.Kołnierzak 6 13:25-13:40
7. 14:25-14:30
E.Świergal M.Adamczuk A.Andrzejczuk M.Rusinek K.Bukowska
M.K.Andruch S.Drabik G.Bytnerowicz J.Naprawska 7. 14:25-14:30


ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda

czwartek 0 7:40- 8:00 Głuszek A.Zbrojewska J.Zaparta M.Adamczuk M. Szłyk B.Zielonko
O.Kozłowska B.Wawrzyniak G.Bytnerowicz S.Janusz 0 7:40- 8:00 czwartek
1 8:45- 8:50 A.Kurowska I.Odija A.Pietkiewicz M.Szłyk R.K.Sulikowska B.Zielonko A.Browka S.Janusz A.Zbrojewska S.Wilbrandt A.Bartczak 1 8:45- 8:50
2 9:35- 9:45 A.Wilbik A.Rusinek B.Kopowicz P.Grędecki U.Kołnierzak M.Jazowski H.Tomaszewska A.Wilczopolska B.Wawrzyniak R.K.Sulikowska A.Kurowska 2 9:35- 9:45
3 10:30-10:40 A.Kwaśniewska J.Gralak M.Iwańska M.Adamczuk J.Henke A.Misan E.K.Szweda A.Browka I.Odija A.Pietkiewicz J.Naprawska 3 10:30-10:40
4 11:25-11:35 M.Waliszewska/GÓRSKA A.Misan U.Kołnierzak A.Fudro A.Zbrojewska K.Franiewska P.Grędecki M.Botwinionek A.Rusinek S.Drabik Z.Stodoła 4 11:25-11:35
5 12:20-12:40 M.Makowska J.Naprawska J.Selke A.Andrzejczuk A.J.Nowak G. Bytnerowicz E.K.Szweda J.Henke M.Iwańska J.Gralak E.Marcinkowska 5 12:20-12:40
6 13:25-13:40 B.Goś J.Zaparta M.Witomska W.Waliński M.K.Andruch E.Świergal W.Romański M.Botwinionek Z.Goś Z.Stodoła A.Kwaśniewska 6 13:25-13:40
7. 14:25-14:30
M.Witomska M.K.Andruch A.Misan M.Waliszewska/Adamczuk W.Romański
M.Żuk M.Waliński E.S.Nawój J.Gralak 7. 14:25-14:30


ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda

piątek 0 7:40- 8:00 M.Waliński M.Adamczuk M.Waraksa E.Marcinkowska U.Kołnierzak M.Witomska
M.Żuk A.Zbrojewska M.Korejwo A.Wilczopolska 0 7:40- 8:00 piątek
1 8:45- 8:50 B.Wawrzyniak J.Selke K.Bukowska A.Misan A.Bartczak S.Drabik K.Cz.Polańska M.Botwinionek J.Zaparta A.Browka Z.Stodoła 1 8:45- 8:50
2 9:35- 9:45 I.Odija B.Sz.Łukasiak E.Górska M.Szłyk S.Janusz K.Franiewska E.Świergal M.Żuk S.Drabik J.Król A.Bartczak 2 9:35- 9:45
3 10:30-10:40 M.Kieresińska E.S.Nawój K.Bukowska M.Jazowski A.Wilczopolska P.Grędecki B.Kopowicz R.K.Sulikowska M.Rusinek A.Kurowska Z.Stodoła 3 10:30-10:40
4 11:25-11:35 S.Drabik J.Naprawska M.K.Andruch A.Kowalik U.Kołnierzak J.Maciesza M.Jazowski E.Świergal B.Wawrzyniak O.Kozłowska A.Kwaśniewska 4 11:25-11:35
5 12:20-12:40 A.Fudro H.Tomaszewska J.Maciesza A.Andrzejczuk B.Sz.Łukasiak B.Zielonko M.K.Andruch A.J.Nowak/Pietkiew B.O.Tchórzko E.S.Nawój A.Bartczak 5 12:20-12:40
6 13:25-13:40 M.Rusinek B.O.Tchórzko M.Waliszewska/Skierś B.Sz.Łukasiak M.Iwańska E.K.Szweda M.Zakrzewski A.Niekrasz J.Henke J.Gralak M.Makowska 6 13:25-13:40
7. 14:25-14:30
P.Grędecki A.Rusinek M.Iwańska M.Rusinek E.K.Szweda
A.Niekrasz B.Goś J.Gralak M.Waliszewska 7. 14:25-14:30


ulica sekr+łącz dyż+łącz świetlica+s.30 stołów+schody part.5,s.69+s.gim boisko Ip, s 38 +łącz k/biblioteki IIIp+s.55+łącz s.60+łącz+winda